ASKA YAPI LTD. ŞTİ.

Dekorasyon - Tadilat - Yapı Malzemeleri - Satış ve Uygulama

 

Başarıya uzanan yolda önceliğimiz; müşteri memnuniyetini esas alıp özeni ve kaliteyi sizlere sunmaktır.Kaliteden ödün vermeden gereksinimlerinizi karşılayarak sizi ve kişiliğini yansıtan dekorasyon ve inşaat uygulamalarına imza atmaktayız..

İşimizi tamamlayan müşterinin tebessümüdür..

Hizmetlerimiz


Ürünlerimiz


Firmalar


Devam Eden ProjelerReferanslarımızAlçı dekorasyon

Tadilat İşleri

Ev , yazlık ,villa ,mağaza tadilatında uzmanlaşmış kadromuz sayesinde yenilenmiş ve daha kullanışlı mekanlara sahip olabilirsiniz. Konuttan fabrikaya komple ,inşaat ve anahtar teslim tadilat..


 

Dekorasyon Tadilat

Alçı Dekorasyon

Mekanlarınızın her köşesine Alçı ve Alçıpan şıklığını getiriyoruz. Birbirinden güzel uygulamalar şimdi Aska uygun ödeme koşulları ile hizmetinizde. Niş , Göbek , Kemer ve kartonpiyer uygumaları...


 

Asma Tavan Sistemleri

Asma Tavan

İşyeri , ofis ,mağaza ve kamu kuruluşlarında özellikle tercih edilen asma tavan sistemleri sayesinde hem şıklık hemde ısı tasarruf bir arada. Taş yünü asma tavan, alçıpan asma tavan örnekleri


 

Mimari Uygulamalar

Mimari Uygulamalar

Bahçe ve peyzaj düzenlemeleri , hazır mutfak ve banyo, parke, kapı ve pencere uygulamaları gibi çok geniş bir yelpazede hizmet veren firmamızdan teklif almadan karar vermeyiniz.


 

Dış Cephe Dekorasyon

Mantolama

Mantolama binanızın dış cephesi hem görünüş hemde enerji tasarufu için çok önemlidir. Aska dış cephe mantolama ihityaclarınız en estetik ve ekonomik çözümleri üretmektedir.


 

Alçı Sıva Boya

Alçı Sıva

Mekanlarınızın alçı sıva ,saten sıva işleri itina ile yapıldıkdan sonra özenle istediğiniz renklere boyanarak hayal etiğiniz dünyaya sahip olmak istermisiniz ? Bizi arayın size yardımcı olalım.


 

 

Who Are We? What we do?
What we do? Who Are We? What we do?